Kostöö veteraniorganisatsiooniga

Tahaks märkida, et kogu meie organisatsiooni tegevuse vältel oleme hoidnud tihedaid sidemeid nii kohalike kui ka välismaal elavate veteranide organisatsioonidega. Igal aastal koostöös teises maailmasõjas osalenute Tallinna ühinguga ja Leningradi blokaadi üleelanute Tallinna ühinguga me organiseerime ja viime läbi pidulikke üritusi, mis on seotud Suure isamaasõja tähtpäevadega ja tähistame ka selliseid tähtpäevi nagu isamaa kaitsjate päev, naistepäev, uus aasta.

Uueks aastaks, 23.veebruariks ja 9.maiks me teeme ja viime meie kallitele veteranidele laiali ka tähtpäevalisi toidupakke.

8.märtsil õnnitleme meie kalleid naisveterane. Me organiseerime neile tähtpäevalise lõuna, katame laua ja muidugi kingime lilli.

Suure isamaasõja lahinguid ja võite tähistatavate pidupäevade eel kogume kohvikusse kokku neis sündmustes osalejad ja teeme kingitusi.

Võimaluste piires püüame abistada Suures isamaasõjas osalenute Tallinna ühingut, seda nii organisatoorsetes kui ka töösse puutuvates muredes. Hoides kontakti veteranide organisatsioonidega üle kogu Eesti, samas ka Sankt-Peterburi, 11.laskurdiviisi, 130. Suvorovi ordeni nim Läti laskurkorpuse ja 16. Klaipeda Punatähe nim Leedu laskurdiviisi veteranide nõukoguga, organiseerime veteranidele regulaarselt väljasõite ja kohtumisi üksteisega ning ka klubi liikmetega.

Lisaks ülamainitud tegevusele hoiab sõjalis-ajalooline klubi Front Line tihedat kontakti Afganistani veteranidega ja lokaalsetes sõjakolletes käinutega. Klubi liikmed püüavad osaleda internatsionalistidest veteranide organisatsioonide poolt korraldatud üritustel.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс