ühiskondlik tegevus

Eesti linnade vabastamise aastapäevadel saksa fašistlikest anastajatest korraldame regulaarselt temaatilisi üritusi, miitinguid-reekvieme, samuti organiseerime auvahtkondi.

Organiseerime ja viime läbi Teise Maailmasõja sündmustele pühendatud näituseid ja loenguid.

Võtame osa selliste näituste organiseerimisest ja läbi viimisest, mis reklaamivad Eesti muuseume, mille tegevus hõlmab sõjatemaatikat ja sõjalis-ajaloolist tegevust  meie riigis tervikuna.

Valmistame ette materjali ja teeme kirste, samuti viime läbi pidulikke matmistseremooniaid Punaarmee ja saksa armee võitlejatele, kes langesid teise maailmasõja ajal Eesti Vabariigi territooriumil.

Organiseerime tasuta filmiesitlusi, kus suurel ekraanil näidatakse uusi filme, mis on pühendatud teise maailmasõja sündmustele. Tänu sellistele üritustele tekib võimalus tutvuda ja vaadata uusimaid filme ning õppida tundma oma rahva ajalugu.

Elus on olemas teatavad olukorrad, kus isegi kõige paremad arstid on jõuetud ja kallid ravimid kasutud, kui pole doonorverd. Iga doonor, kes annab veidikenegi verd, päästab inimelu! Meie klubi liikmed on sellest ja ülalmainitud tegevusest teadlikud ning võtsid vastu otsuse anda regulaarselt verd, et päästa inimelusid.

 

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс